Ankara Kombi Teknik Servisi

Hitachi Ev Tipi Klimalar

YUTAKI S COMBI

Görüntüleme : 289
'dir.

KÜÇÜK BİR YÜKSEK VERİMLİ ISI POMPASI

Çok yönlü bir sistem
– Yutaki S Combi'nin iki versiyonu mevcuttur: eviniz için sıcak su ve sıcak/soğuk hava üreten ve tüm iklim koşullarını kapsayan bir invertör modeli; ayrıca sıcak hava ve sıcak su üreten ikinci bir model. Ayrıca, güç aralığı (2 ile 6 HP arası), kurulumun boyutu için en uygun modeli seçmenizi sağlar.

Dahili su deposu
– Bu ekipmanı kurmak için gereken yer, dahili su deposu içeren yeni tasarımı sayesinde % 70'e varan oranda azaltılmıştır. Gerektiğinde 200 ile 260 litre arasında bir depo kapasitesi arasından seçim yapabilirsiniz.

Yenilenebilir enerjinin avantajlarından yararlanın
– Isı pompası sistemi, en soğuk kış günlerinde bile evi uygun sıcaklıkta tutmak için dışarıdaki hava sıcaklığından yararlanır. Bu teknolojinin sunduğu yüksek performans, hem güç tüketimini hem de CO2 emisyonlarını azaltmanızı sağlar. Ayrıca, güneş panellerinin kullanımı ile de uyumludur, bu da tüketimi azaltan bir seçenektir.

LCD ekran ile kolay kontrol
– Cihazın içine monte edilen yeni LCD ekran, kullanım boyunca kolay kontrol sağlar: Haftalık zamanlayıcıyı programlayın, su pompası için enerji tasarrufu modunu etkinleştirin... Sistem, kablosuz termostatlarla uyumludur.